Gil Grissom:"Nikdo nesmí říct, že jsme se aspoň nesnažili."

Máme ho(8.díl)

11. listopadu 2007 v 1:18 |  →Povídky
Poslední dobou jsem se nějak rozjela, teda co se týče povídek:o))), občas mě něco napadne a já pak tvořim. Doufám, že se vám bude povídka líbt. Tak hurá, de se číst:
Prosím písněte do komentářů a hlásněte v anketce.........................

Ve výslechárně už na ně čekal i právní zástupce Noela Dohertyho. Byl to pohledný mladý muž, ale viditelně arogantní, který dorazil chvíli před nimy. "Dobrý den já jsem kpt. Jim Brass a tohle je dr. Gil Grissom." "Dobrý den, mé jméno je Joe Stones." "Vašemu klientovi byla dobrovolně odebrána DNA. Naše laboratoř zjistila, že DNA pana Dohertyho se shoduje se vzorkem, který jsme zajistili na obětech sériového vraha."začal věcně Grissom. "Můžete to nějak vysvětlit?" obrátil se obhájce na klienta. "Tak to opravdu nevím, že by náhoda." "Tak já Vám něco ukážu, abych Vám osvěžil paměť." řekla Brass a rozložil na stole fotky obětí, tak jak je nafotili kriminalisté na místech činů. Podezřelému zářily oči, když si fotky prohlížel, v Gilovi to zbuzovalo dojem, že je duševně nemocný. Zato jeho obhájce se oklepal a uhnul pohledem. "Kde byly vzorky nalezeny, že byly na obětech ještě neznamená, že ty dívky můj klient zavraždil." "DNA Vašeho klienta byla nalezena v rozpáraných břichách obětí," Grissom to ukázal na fotkách, "a tam je mohl zanechat jenom a jenom vrah." "Máme pro Vás nabídku. Musíte, ale udat svojí komplicku." Obhájce nechápal a tak Gil Jima doplnil: "Našly jsme ještě jeden vzorek, který patří ženě která neníCOSDISu." Právník se kupodivu rychle vzpamatoval: "A co mému klientovi nabízíte?" "Místo křesla doživotí."(Brass)
"Jí nikdy nechytíte a ona mě pomstí, bude vraždit ty zatracený děvky, co se promenádujou po tomhle městě. Já jí nikdy nezradím, je moje učitelka, moje modla. Ona je fantom, ona je Bůh a přestane až bude tohle město čistý."
"Myslíte, že ta Vaše modla, by svůj odpornej život nevyměnila za Vás, to ste tak naivní? Každej člověk si hlídá svou kůži." Brass měl, co dělat, aby toho parchanta nechytil pod krkem a neuškrtil ho na místě, čímž by ušetřil peníze daňových poplatníků.
Noel se začal strašně smát: "Vůbec netušíte proti komu stojíte, ona pomstí svého učedníka, nenechá mojí smrt bez odplaty."
Joe Stones, jeho právník, utekl z výslechárny a cestou se zeptal na záchod, protože mu bylo z jeho klinta špatně. I když kdo by se mu divil, být obhájce někoho takového, to chce velmi pevné nervy a silný žaludek.
Brass nechal Noela odvést zpátky do cely a obrátil se na Gila: "Myslíš, že máme šanci tu ženskou chytit?" "Nevím, ale dlužíme to obětím a pozůstalým. Znáš to - Nikdo nesmí říct, že sme se nesnažili." "Dr. Gilbert Grissom" a pousmál se na něho.
V následujících dnech budou mít jen málo možností usmát se a nevydechnou dokud to neskončí.....
to by continued
Tak a dokončila sem povídku, doufám, že se líbila. Je sice pochmurná, ale i ta patří k životu. Váš Anýsssek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám moje povídka

Ano 85.2% (52)
Je docela dobrá 6.6% (4)
Neni nejhorší 1.6% (1)
Ne 6.6% (4)

Komentáře

1 Danina Danina | Web | 11. listopadu 2007 v 9:39 | Reagovat

Pěkný...teda bejt právník někoho takovýho, to teda nevim...

2 Cinka Cinka | Web | 11. listopadu 2007 v 11:54 | Reagovat

No, nemohla bych dělat právníka. Nedokázala bych hájit takové zmetky. Ale je to pěkný.

3 sasenka2 sasenka2 | E-mail | Web | 11. listopadu 2007 v 12:15 | Reagovat

Ahoj nespriatelime blogy?? ja mam blog o csi:miami a ty to tu mas fakt! super!!! kuk na moj blog a odp. prosim tam :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama