Gil Grissom:"Nikdo nesmí říct, že jsme se aspoň nesnažili."

Eric Szmanda

29. září 2007 v 12:52 |  Gregouš(Eric)
Eric Szmanda, jeho příjmení se vyslovuje podobně jako Amanda, ale se Z na začátku. Navštěvoval střední školu v Mukwonago, Wisconsin, kde maturoval v roce 1993. Hrál zde v mnoha divadelních hrách. Eric je velkým fanouškem Marylina Mansona. V roce 2003 dokonce hrál v Mansonově klipu "Saint", ale tento videoklip nebyl v USA nikdy uveřejněn. Líbí se mu hudba Islandské skupiny Sigur Rós. Má dva bratry: Roba a Bretta. Eric také hraje skvěle na bubny - prý začal hrát na střední škole.

Jeho herecká účast je bohatá. Zahrál si v seriálech jako například "The Net", "The Division", "Oh, Baby!", "Freaky links", "Three Sisters" a "Zoe". Jeho filmová tvorba zahrnuje tituly jako jsou "The Rules Of Attraction", "True Vinyl" a "Little Athens". Na divadelních prknech si zahrál ve hrách "A Midsummer Night's Dream", "Black Box", "La Indian Queen" a "The Bullfight".

Eric má svou produkční společnost, která kombinuje světy herectví a hudby. Byl také odborným hudebním poradcem při natáčení filmu "Life as a House". Během natáčení žil Eric několik měsíců v domácnosti kolegy z CSI, George Eadse, kde se staral o jeho psa, protože George byl mimo město a Eric se nabídl, že mu psa pohlídá. V současné době je k vidění v Hollywoodu v divadle Stages Theatre Center, kde hraje ve hře nazvané "Hyenas". Eric měří 183 cm, je svobodný a žije v L.A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama